Sveiki! Aš esu Aurima Dilienė

Esu Aurima Dilienė, profesionali šeimos konsultantė, gydytoja psichoterapeutė. Teikiu privačias konsultacijas internetu per skype ar el. paštu.

Noriu pasidalinti su Jumis savo sukaupta patirtimi, žiniomis ir suvokimu, padrąsinti ieškojimuose ir atradimuose, padėti sunkiomis gyvenimo akimirkomis nepasiduoti, neatsitraukti, bet eiti į priekį, mokytis, atrasti save ir tapti laimingais. Juk laimė – tai būsena, kai nieko netrūksta ir pakanka to, ką turi šiuo metu.

Kreipkitės jei:

– nežinote kodėl, bet tarsi „viskas krenta iš rankų“;
– nesiseka susirasti darbo, sukurti šeimos, užsiimti patinkančia veikla;
– dažniau negu norėtumėte nesutariate su tėvais, sutuoktiniu, vaikais;
– dažnai sergate peršalimo ligomis, nuolat skauda galvą, nevirškina skrandis;
– nuolat serga jūsų vaikai;
– jaučiatės vienišas;
– turite svajonę, bet nežinote kaip ją įgyvendinti;
– patyrėte netektį, skyrybas, slaugote sunkų ligonį;
– jums reikia palaikymo esamuoju gyvenimo laikotarpiu;
– norėtumėte geriau suprasti, kodėl vienaip ar kitaip jaučiatės, elgiatės ir kodėl kiti vienaip ar kitaip elgiasi su Jumis;
– norėtumėte išmokti reaguoti kitaip į stresines situacijas.

Pasirinkite jums patogią konsultacijos formą –el. paštu ar per skype. Tiesiog užpildykite šią anketą ir aš su jumis susisieksiu asmeniškai suderinti konsultacijos laiko. Tuomet prisijungisme pokalbiui per Skype.

Šeima kaip orkestras – kad gražiai grotų, turi daug repetuoti.

Mano profesinis kelias glaudžiai susijęs su asmenine patirtimi. Santuokoje esu jau daugiau nei dvidešimtmetį. Su vyru Vaidotu auginame septynis savo vaikus, kurie yra patys geriausi mūsų Mokytojai. Tik tokiu būdu iš tikrųjų pavyko suvokti, patirti ir pritaikyti įvairias psichologines teorijas, susieti jas su tūkstantmečius galiojančiais Gamtos ir Pasaulio dėsniais.

Savo darbe naudojuosi keturių podiplominių psichoterapijos studijų : Tranzakcinės Analizės, Individualiosios (Adlerio) psichologijos, Visbadeno Akademijos pozityviosios psichoanalitinės psichoterapijos, Šeimos ir porų santykių konsultavimo ir praktinės Trečiojo tūkstantmečio psichologijos suteiktomis žiniomis.

Nemokau kaip turėtumėte gyventi, bet dalinuosi savo patirtimi, dalykais, kurie man padėjo tapti laiminga arba neveikė, suteikiu informaciją, kurią sužinojau iš daugybės lektorių, straipsnių, knygų, kolegų.

Kartu su vyru esame Šeimų Universiteto (www.seimu.lt) moderatoriai, vedame porų santykių auginimo ir tobulinimo seminarus.


Dosje:

1994 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo gydytojo pediatro specialybę

1998 m. baigė Vilniaus universiteto psichiatrijos ir Vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūrą.

Nuo 1999 m. iki 2015 m. dirbo Vaikų ligoninės vaikų ir paauglių gydytoja psichiatre. Konsultavo visuose skyriuose besigydančius vaikus, turinčius emocinių problemų, sergančius psichosomatinėmis ligomis.

Nuo 2012 m. iki 2015 m. dirbo Vaiko Raidos centro Krizių intervencijos poskyryje gydytoja vaikų ir paauglių psichiatre.

2004 m – 2015 m įsteigė ir dirbo VšĮ „Vaikų poliklinika Jūsų namuose“ šeimų konsultante, direktore. Konsultavo šeimas jų namuose pagal iškvietimus ir savo kabinete, internetu per SKYPE. Skaito paskaitas ir veda seminarus tėvams įvairiose Vilniaus įstaigose.

Nuo 2015 m. gyvena ir dirba Prancūzijoje. Konsultuoja lietuvius, gyvenančius visame pasaulyje. Skaito paskaitas ir veda seminarus pedagogams ir tėvams su įvairiais seminarų organizatoriais (Kauno Švietimo inovacijų centras, Aš ir Psichologija, Psichologija Tau, Spalvota Transformacija ir kt.). Bendradarbiauja su Pasaulio lituanistinio šveitimo įstaigomis visame pasaulyje, šveitėjiškais tikslais važinėja po lietuvių bendruomenes Europoje ir JAV, veda seminarus online. 

Yra baigusi šias podiplomines studijas:

2013 metais – Šeimos santykių institutas, bazinis kursas (200 val)

2011-2014 Praktinės psichologijos mokykla. Trečio Tūkstantmečio psichologija (200 val)

2006-2009 Visbadeno Psichologijos Akademija Pozityvios psichoanalitinės psichoterapijos bazinis kursas (250 val)

2006-2008 Individualios Psichologijos Institutas IP konsultavimo programa (100 val)

1996-2001 Tranzakcinės Analizės Asociajacija Bazinis kursas (200 val)

Yra sertifikuota vaikų ir paauglių psichiatrė-psichoterapeutė Šveicarijoje. 

Profesinio domėjimosi sritys: psichosomatinės ligos, tėvų ir vaikų santykiai šeimoje, šeimos psichoterapija, grupinė ir individuali psichoterapija.