dviese6Mokykitės tik iš tų žmonių, kurie jau gyvena taip, kaip jūs dar tik svajojate“

GERŲ POKYČIŲ PRADŽIA su Aurima Diliene

https://myalbum.com/album/IqWCpWpgM28E

25 val / 5 dienų mokymo kursas

Per šias dvidešimt penkias valandas, kurias praleisime kartu, dalinsiuosi su Jumis visa savo sukaupta profesine patirtimi, kurią 25 metus po truputį tikrinau ir taikiau, atrinkinėjau kas veikia, o kas nelabai, treniravausi, mokiausi ir keliavau per gyvenimą kartu su savo didele šeima (vyru ir septyniais vaikais). Nes mano profesija tapo mano gyvenimu, mano laime, mano kasdieniniu įkvėpimu tęsti domėjimąsi, praktikas ir mokymąsi.

Savo darbe naudoju penkių podiplominių psichoterapijos studijų suteiktas žinias: Tranzakcinę analizę, Individualiąją (Adlerio) psichologiją, Visbadeno akademijos pozityviąją psichoanalitinę psichoterapiją, Šeimos ir porų santykių konsultavimą ir praktinę Trečiojo tūkstantmečio psichologiją.

Pagrindinis mano siekis – įkvėpti kiekvieną iš Jūsų norui pažinti save ir pamilti su visomis „neigiamomis“ savybėmis, tokiu būdu išlaisvinant energiją pasikeitimams ir naujų įgūdžių formavimui. Tuomet netikėtai keičiasi ir Gyvenimo „dekoracijos“, artimiausia aplinka.

Mokymų metu tiek teoriškai, tiek praktiškai įsigilinsime į šias temas:

PIRMOJI DIENA

Kas aš esu. Kaip pristatau save kitiems. Ko aš noriu, kokie tikrieji mano poreikiai. Aladino faktorius arba prašymo menas.

ANTROJI DIENA

Kokiais būdais mes priimame ir dalinamės savo meile. Penkios meilės kalbos. Kaip atpažinti ir išmokti artimiausių žmonių meilės kalbą.

TREČIOJI DIENA

Santykių dėsniai. Hierarchiniai santykiai: su vyresniais, su sau lygiais ir su jaunesniais. Keturios bazinės emocijos: pyktis, džiaugsmas, liūdesys ir baimė. Kaip jas suvokiame ir išreiškiame.

KETVIRTOJI DIENA

Septynios svarbios žmogaus savybės: kurios mums įgimtos, o kurias galime ugdyti. Ar kantrybė tėra gebėjimas kantriai laukti? Ar nuolankumas – tai mokėjimas nusižeminti? Kokia yra tikroji atleidimo galia.

PENKTOJI DIENA

Konfliktų paskirtis, nauda, žala ir sprendimo būdai.

Kaip sukurti ir išsaugoti intymumą santykiuose.

UŽSIĖMIMŲ DIENOTVARKĖ

5 darbo valandos per dieną su pertrauka. Siūlomas grafikas:

Pirma dalis 10-12h30 val.  Pietų pertrauka: 12h30-14 val.  Antra dalis 14–16h30 val.

Užsiėmimų laikas gali būti keičiamas ir derinamas pagal daugumos dalyvių pageidavimus ir visų dalyvių sutikimu, išlaikant darbo valandų skaičių.

Mokymai gali įvykti jūsų pasirinktoje bet kurioje šalyje, mažiausias žmonių skaičius grupėje 8, didžiausias 16.

KAINA 270 eurų (tik mokymai)/žmogui

seima4

Seminaras-paskaita
PENKIOS MEILĖS KALBOS
Kaip mylėti savo vaikus ir suprasti jų emocijas? Kokiais būdais rasti bendrą kalbą ir kurti harmoningus santykius“

Meilė yra pamatas. Vaikų auklėjimas priklauso nuo meilės santykių tarp jo ir tėvų. Negerai, jeigu į vaiko meilės poreikį neatsakoma. Tik tas, kuris jaučiasi nuoširdžiai ir rūpestingai mylimas, leisis nesunkiai auklėjamas. Gal mes išties mylime savo vaiką, bet jeigu jis to nejaučia – jeigu nebendraujame su juo ta meilės kalba, kuri perduotų mūsų meilę, jis nesijaus mylimas.

  • Kas tai yra emocijų rezervuaras?
  • Kaip mylėti besąlygiškai?
  • Penki meilės priėmimo ir perdavimo būdai
  • Meilė įvairiais vaiko gyvenimo tarpsniais
  • Kaip atpažinti ir išmokti pagrindinę vaiko meilės kalbą?
  • Drausmė ir meilė

Žmonių santykiai nuostabūs tuo, kad jie nėra statiški. Visada yra galimybė padaryti juos geresnius. Kuriant artimesnius santykius su sutuoktiniu, paaugliu, ar jau suaugusiu vaiku, gali prireikti nugriauti sienas ir statyti tiltus. Tai labai sunkus darbas, bet teikiantis atpildą. Auginant vaikus mums suteikta galimybė išugdyti jų – ir savo paties – dvasinę gyvenimo pusę. Taigi, didžiuokimės būdami tėvais, ir tikrai džiaukimės savo vaikais.

Seminaro trukmė 3 – 4 valandos su pertrauka.

Galimybė atvykti pas jus arba Skype (ar kita) programa.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.  Vienos valandos kaina grupei 120 eurų.